WEDSTRIJD
29.09.17 | Kwartfinale | Olivia Rogowska | Jaimee Fourlis | 6-3, 6-2 | Brisbane | Hard |
STATISTIEKEN
Olivia Rogowska | Jaimee Fourlis | |
1e Service % | 36/61 (59%) | 41/58 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/36 (69%) | 16/41 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/25 (44%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/58 (60%) | 25/61 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/119 (60%) | 48/119 (40%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olivia Rogowska vs. Jaimee Fourlis - onderlinge wedstrijden
21.03.19 | 2e ronde | Olivia Rogowska | Jaimee Fourlis | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Canberra | Clay |
14.05.18 | 1e ronde | Jaimee Fourlis | Olivia Rogowska | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | Saint Gaudens | Clay |
15.01.18 | 1e ronde | Olivia Rogowska | Jaimee Fourlis | 6-3, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
29.09.17 | Kwartfinale | Olivia Rogowska | Jaimee Fourlis | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Brisbane | Hard |
05.10.16 | 1e ronde | Olivia Rogowska | Jaimee Fourlis | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Toowoomba | Hard |
Olivia Rogowska form & Jaimee Fourlis form
Olivia Rogowska - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
16.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.19 2e ronde | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
12.10.19 Halve finale | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
21.09.19 Halve finale | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Gatineau - Hard | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saskatoon - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Stare - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Torun - Clay | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osprey - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W80 Dothan - Clay | ||||
16.04.19 Kwalif. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Jaimee Fourlis - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Petra Hule | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Petra Hule | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Maya Joint | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 6-4, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Renata Zarazua | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 7-68, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Petra Hule | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Astra Sharma | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polona Hercog | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 3-6, 7-5, Xinyu Wang - scratch | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.23 Kwalif. | vs. Peyton Stearns | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 0-1, - Jaimee Fourlis - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.23 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
07.05.23 Finale | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |