WEDSTRIJD
12.10.17 | 2e ronde | Olivia Rogowska | Masa Jovanovic | 6-4, 6-1 | Cairns | Hard |
STATISTIEKEN
Olivia Rogowska | Masa Jovanovic | |
1e Service % | 28/59 (47%) | 32/62 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/28 (71%) | 12/32 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/31 (42%) | 16/30 (53%) |
Benutte Breakpoints | 6/16 (38%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/62 (55%) | 26/59 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/121 (55%) | 54/121 (45%) |
Dubbele fouten | 7 | 4 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olivia Rogowska vs. Masa Jovanovic - onderlinge wedstrijden
12.10.17 | 2e ronde | Olivia Rogowska | Masa Jovanovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Cairns | Hard |
Olivia Rogowska form & Masa Jovanovic form
Olivia Rogowska - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
16.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 2e ronde | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
12.10.19 Halve finale | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
21.09.19 Halve finale | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Gatineau - Hard | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saskatoon - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Stare - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - scratch | wedstrijd detail | |
W60+H Torun - Clay | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osprey - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W80 Dothan - Clay | ||||
16.04.19 Kwalif. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Masa Jovanovic - laatste wedstrijden
W60 Playford - Hard | ||||
28.10.19 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Darcy Parke | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
27.03.19 1e ronde | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.19 Kwalif. | vs. Nika Kukharchuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Elie | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
17.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
05.03.19 Kwalif. | vs. Jennifer Elie | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ivanov | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
29.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
23.10.18 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zara Brankovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
11.06.18 Kwalif. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
07.06.18 2e ronde | vs. Milana Spremo | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.06.18 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nis - Clay | ||||
31.05.18 2e ronde | vs. Barbara Bonic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.18 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
27.03.18 1e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
20.03.18 1e ronde | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
10.03.18 Halve finale | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.18 Kwartfinale | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, Olivia Tjandramulia - scratch | wedstrijd detail |