WEDSTRIJD
14.02.19 | 2e ronde | Olivia Symons | Olivia Ley | 4-6, 6-3, 6-2 | W15 Port | Hard |
STATISTIEKEN
Olivia Symons | Olivia Ley | |
1e Service % | 64/94 (68%) | 48/74 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/64 (69%) | 34/48 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/30 (50%) | 9/26 (35%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/74 (42%) | 35/94 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/168 (54%) | 78/168 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 6 |
Aces | 8 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Olivia Symons | 0-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Olivia Ley | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olivia Symons | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Olivia Ley | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Olivia Symons | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Olivia Ley | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olivia Symons | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Olivia Ley | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Olivia Symons | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-5 | Olivia Ley | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Olivia Symons | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Olivia Ley | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Olivia Symons | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Olivia Ley | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Olivia Symons | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Olivia Ley | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Olivia Symons | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Olivia Ley | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olivia Symons | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Olivia Ley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Olivia Symons | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Olivia Ley | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olivia Symons | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Olivia Ley | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Olivia Symons | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Olivia Ley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olivia Symons | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Australia
07.01.02, 22 Jaar
07.01.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
02.10.97, 26 Jaar
02.10.97, 26 Jaar
Olivia Symons vs. Olivia Ley - onderlinge wedstrijden
14.02.19 | 2e ronde | Olivia Symons | Olivia Ley | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Port | Hard |
Olivia Symons form & Olivia Ley form
Olivia Symons - laatste wedstrijden
W15 Caloundra - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Gabrielle Villegas | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Lexie Weir | Lexie Weir - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maia Stallworthy | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Melisa Ercan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Milan Krish | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Nikola Daubnerova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Badman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Leonie Kung | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
24.02.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Shiho Akita | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Skye Royall | 7-62, 7-68 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Ellen Shanahan | 7-62, 7-65 | wedstrijd detail | |
02.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sasha Nelson | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Amber Marshall | 7-60, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Meeka Marshall | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kirijana Petreski | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.19 Kwalif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kirijana Petreski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Elie | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Alexandra Osborne | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Mary Ann Liu | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cyan Sun | 6-1, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
03.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
15.02.19 Kwartfinale | vs. Lulu Sun | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Olivia Ley - laatste wedstrijden
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Meeka Marshall | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
14.02.19 2e ronde | vs. Olivia Symons | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.19 1e ronde | vs. Jessica Fowler | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.19 Kwalif. | vs. Tully Richter | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Subotic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Playford - Hard | ||||
31.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lulu Sun | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Port Pirie - Hard | ||||
22.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Clay | ||||
30.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Sasha Alexander | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.03.15 2e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Ruhrig | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
23.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Valos | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Port Pirie - Hard | ||||
02.03.15 2e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Elie | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.15 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgie Jones | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Clare - Hard | ||||
23.02.15 1e ronde | vs. Chen Liang | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salisbury - Hard | ||||
17.02.14 2e ronde van de kwal. | vs. Naomi Totka | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Salisbury - Hard | ||||
10.09.12 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Kharitonova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |