WEDSTRIJD
06.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Olivia Tjandramulia | Katy Dunne | 1-6, 7-62, - scratch | Landisville | Hard |
STATISTIEKEN
Olivia Tjandramulia | Katy Dunne | |
1e Service % | 48/73 (66%) | 34/67 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/48 (52%) | 25/34 (74%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/25 (52%) | 12/33 (36%) |
Benutte Breakpoints | 2/8 (25%) | 5/12 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/67 (45%) | 35/73 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/140 (49%) | 72/140 (51%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Olivia Tjandramulia | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Katy Dunne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Olivia Tjandramulia | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Katy Dunne | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
1-3 | Katy Dunne | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
1-4 | Katy Dunne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
1-5 | Katy Dunne | |
1-6 |
2 | ||
0-0 | Katy Dunne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Olivia Tjandramulia | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Katy Dunne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Katy Dunne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Katy Dunne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-3 | Katy Dunne | |
0-0, 40-15[BP] | ||
5-3 | Katy Dunne | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Olivia Tjandramulia | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 5-5 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Katy Dunne | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
3 | ||
Olivia Tjandramulia | 0-0 | |
0-0 | ||
Olivia Tjandramulia | et. | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olivia Tjandramulia vs. Katy Dunne - onderlinge wedstrijden
06.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Olivia Tjandramulia | Katy Dunne | 1-6, 7-62, Katy Dunne - scratch | wedstrijd detail | Landisville | Hard |
27.03.18 | 1e ronde | Katy Dunne | Olivia Tjandramulia | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Canberra | Clay |
09.11.15 | 1e ronde | Olivia Tjandramulia | Katy Dunne | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Bendigo | Hard |
Olivia Tjandramulia form & Katy Dunne form
Olivia Tjandramulia - laatste wedstrijden
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Fredericton - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Katy Dunne - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Mara Guth | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Kovackova | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
09.02.24 Halve finale | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Marina Melnikova | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Fang An Lin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Dominika Salkova | - Katy Dunne - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-75, 7-66 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |