WEDSTRIJD
06.03.17 | Kwalif. | Olivia Tjandramulia | Tiana Windbuchler | 6-0, 6-0 | Mildura | Grass |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
New Zeland
11.10.00, 23 Jaar
11.10.00, 23 Jaar
Olivia Tjandramulia vs. Tiana Windbuchler - onderlinge wedstrijden
06.03.17 | Kwalif. | Olivia Tjandramulia | Tiana Windbuchler | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Mildura | Grass |
Olivia Tjandramulia form & Tiana Windbuchler form
Olivia Tjandramulia - laatste wedstrijden
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Fredericton - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Tiana Windbuchler - laatste wedstrijden
Bendigo - Hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Masa Jovanovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Jones | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
01.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Kristin Younes | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pat Vasuratna | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Genevieve Lorbergs | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlin Staines | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Gillian Collins | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.10.17 Kwalif. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kirijana Petreski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Stevenson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Cyan Sun | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Penrith - Hard | ||||
18.09.17 Kwalif. | vs. Ramu Ueda | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Compuesto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sally Peers | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kirijana Petreski | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mornington - Clay | ||||
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Vukicevic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
06.03.17 Kwalif. | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sophia Cannizzaro | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Clare - Hard | ||||
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sally Peers | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Yujin Ahn | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Genevieve Lorbergs | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Sprague | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Georgia Brescia | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
10.10.16 Kwalif. | vs. Marianna Zakarlyuk | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Madaline Nedanovski | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |