WEDSTRIJD
08.03.19 | Kwartfinale | Oona Orpana | Federica Bilardo | 7-61, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Oona Orpana | Federica Bilardo | |
1e Service % | 52/75 (69%) | 54/76 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/52 (67%) | 26/54 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/23 (43%) | 12/22 (55%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/76 (50%) | 30/75 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/151 (55%) | 68/151 (45%) |
Dubbele fouten | 7 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-2 | Federica Bilardo | |
0-0, 40-40 | ||
Oona Orpana | 3-4 | |
0-0, 40-A[BP] | ||
4-4 | Federica Bilardo | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Oona Orpana | 4-5 | |
0-0, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Federica Bilardo | |
0-0, 15-30, A-40[BP] | ||
Oona Orpana | 6-5 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
Oona Orpana | 6-6 | |
0-0, 6-0 | ||
7-61 |
2 | ||
6-1 | Federica Bilardo | |
0-0, , 0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oona Orpana | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Federica Bilardo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oona Orpana | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Federica Bilardo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oona Orpana | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Federica Bilardo | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Oona Orpana | 4-2 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Federica Bilardo | |
0-0, , 0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oona Orpana vs. Federica Bilardo - onderlinge wedstrijden
08.03.19 | Kwartfinale | Oona Orpana | Federica Bilardo | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Oona Orpana form & Federica Bilardo form
Oona Orpana - laatste wedstrijden
W25 Austin - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Morlet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Annabelle Xu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Emma Navarro | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-74, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-76, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Patricija Spaka | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Isabella Kruger | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.01.20 Halve finale | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.20 Kwartfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.01.20 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.20 2e ronde | vs. Diana Chehoudi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 Finale | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.19 Halve finale | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 1-0, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Lara Panfilov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Anhelina Kalita | 5-7, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.11.19 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.19 Kwartfinale | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Aiko Yoshitomi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Julita Saner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
26.10.19 Halve finale | vs. Julie Gervais | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Federica Bilardo - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Federica Urgesi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Francesca Gandolfi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-71, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.09.23 Finale | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-0, 3-0, Federica Di Sarra - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Corinna Dentoni | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 5-7, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Marie Vogt | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
27.07.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Kolie Allen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 1-6, 2-4, - Federica Bilardo - scratch | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Denise Hrdinkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |