WEDSTRIJD
04.09.19 | 1e ronde | Oona Orpana | Karolina Vlckova | 6-4, 7-5 | W25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Oona Orpana | Karolina Vlckova | |
1e Service % | 43/65 (66%) | 34/61 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/43 (60%) | 19/34 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 9/27 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/61 (54%) | 27/65 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/126 (56%) | 55/126 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Oona Orpana | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
1-0 | Karolina Vlckova | |
0-0 | ||
Oona Orpana | 2-0 | |
3-0 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oona Orpana | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Karolina Vlckova | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Oona Orpana | 3-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0 | ||
Oona Orpana | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Oona Orpana | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Karolina Vlckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oona Orpana | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-1 | Karolina Vlckova | |
0-0 | ||
4-1 | Karolina Vlckova | |
0-0 | ||
Oona Orpana | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
5-2 | Karolina Vlckova | |
0-0 | ||
Oona Orpana | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Oona Orpana | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
17.10.00, 23 Jaar
15091 $
17.10.00, 23 Jaar
15091 $
Oona Orpana vs. Karolina Vlckova - onderlinge wedstrijden
04.09.19 | 1e ronde | Oona Orpana | Karolina Vlckova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Prague | Clay |
Oona Orpana form & Karolina Vlckova form
Oona Orpana - laatste wedstrijden
W25 Austin - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Morlet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Annabelle Xu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Emma Navarro | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-74, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-76, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Patricija Spaka | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Isabella Kruger | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.01.20 Halve finale | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.20 Kwartfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.01.20 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.20 2e ronde | vs. Diana Chehoudi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 Finale | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.19 Halve finale | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 1-0, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Lara Panfilov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Anhelina Kalita | 5-7, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.11.19 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.19 Kwartfinale | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Aiko Yoshitomi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Julita Saner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
26.10.19 Halve finale | vs. Julie Gervais | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Karolina Vlckova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Perelygina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antonina Sushkova | 4-6, 7-65, 14-12 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Patricija Paukstyte | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Vargas-Lopez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-1, Katarina Stresnakova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giada Ciampa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Gina Feistel | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 7-66, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sumejja Isic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Anja Stankovic | 6-3, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Yu Shan | 6-1, 6-73, 3-10 | wedstrijd detail | |
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tabeth Tadoum | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |