WEDSTRIJD
21.01.20 | 1e ronde | Oona Orpana | Nuria Brancaccio | 7-65, 6-0 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Oona Orpana | Nuria Brancaccio | |
1e Service % | 49/61 (80%) | 58/76 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/49 (55%) | 26/58 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/12 (42%) | 5/18 (28%) |
Benutte Breakpoints | 7/17 (41%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/76 (59%) | 29/61 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/137 (56%) | 60/137 (44%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oona Orpana | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Oona Orpana | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Oona Orpana | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
3-3 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oona Orpana | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-5 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oona Orpana | 4-5 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Nuria Brancaccio | |
0-0 | ||
Oona Orpana | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
6-6 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Oona Orpana | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oona Orpana | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
5-0 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oona Orpana vs. Nuria Brancaccio - onderlinge wedstrijden
21.01.20 | 1e ronde | Oona Orpana | Nuria Brancaccio | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Oona Orpana form & Nuria Brancaccio form
Oona Orpana - laatste wedstrijden
W25 Austin - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Morlet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Annabelle Xu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Emma Navarro | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-74, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-76, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Patricija Spaka | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Isabella Kruger | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.01.20 Halve finale | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.20 Kwartfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.01.20 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.20 2e ronde | vs. Diana Chehoudi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 Finale | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.19 Halve finale | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 1-0, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Lara Panfilov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Anhelina Kalita | 5-7, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.11.19 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.19 Kwartfinale | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Aiko Yoshitomi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Julita Saner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
26.10.19 Halve finale | vs. Julie Gervais | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Nuria Brancaccio - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |