WEDSTRIJD
30.07.19 | 1e ronde | Oona Orpana | Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-2 | W15 Knokke | Clay |
STATISTIEKEN
Oona Orpana | Sevil Yuldasheva | |
1e Service % | 28/43 (65%) | 17/40 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/28 (89%) | 7/17 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/15 (40%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/40 (60%) | 12/43 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Oona Orpana | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oona Orpana | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Oona Orpana | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Sevil Yuldasheva | |
Oona Orpana | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sevil Yuldasheva | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oona Orpana | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Sevil Yuldasheva | |
0-0 | ||
Oona Orpana | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
2-2 | Sevil Yuldasheva | |
0-0 | ||
Oona Orpana | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Sevil Yuldasheva | |
0-0 | ||
Oona Orpana | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oona Orpana vs. Sevil Yuldasheva - onderlinge wedstrijden
30.07.19 | 1e ronde | Oona Orpana | Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Knokke | Clay |
Oona Orpana form & Sevil Yuldasheva form
Oona Orpana - laatste wedstrijden
W25 Austin - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Morlet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Annabelle Xu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Emma Navarro | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Ania Hertel | 6-74, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
30.07.21 Kwartfinale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-76, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.07.21 2e ronde | vs. Patricija Spaka | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Isabella Kruger | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.01.20 Halve finale | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.20 Kwartfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.01.20 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.20 2e ronde | vs. Diana Chehoudi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 Finale | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.19 Halve finale | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 1-0, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Lara Panfilov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Anhelina Kalita | 5-7, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.11.19 Halve finale | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.19 Kwartfinale | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Aiko Yoshitomi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Julita Saner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
26.10.19 Halve finale | vs. Julie Gervais | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Sevil Yuldasheva - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nadine Abid | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Louna Zoppas | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kelly Marie Richter | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Bianca Bulat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 0-4, - Sevil Yuldasheva - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Marina Melnikova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Katharina Hering | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Bianca Bulat | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Lian Tran | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Danique Havermans | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bente Spee | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Milla Sequeira | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Arina Arifullina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |