Taipei (CHN)
10.04.01, 22 Jaar
14773 $
10.04.01, 22 Jaar
14773 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ya Hsin Lee vs. Patcharin Cheapchadej - onderlinge wedstrijden
13.11.18 | 1e ronde | Ya Hsin Lee | Patcharin Cheapchadej | 6-75, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | Nonthaburi | Hard |
06.09.18 | Kwartfinale | Patcharin Cheapchadej | Ya Hsin Lee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Nonthaburi | Hard |
Ya Hsin Lee form & Patcharin Cheapchadej form
Ya Hsin Lee - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Monique Barry | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Eun Kim | 6-2, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Fernanda Labrana | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Delia Gaillard | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.23 Kwartfinale | vs. Chiraz Bechri | 6-72, - Ya Hsin Lee - scratch | wedstrijd detail | |
11.02.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
09.02.23 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Ferdaous Bahri | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 3-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.23 Kwartfinale | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
02.02.23 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.02.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.23 Kwalif. | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ferdaous Bahri | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Keitel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Ewa Czapulak | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.10.22 Halve finale | vs. Sijia Wei | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.10.22 Kwartfinale | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Arabella Koller | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.22 Kwalif. | vs. Han Shi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Patcharin Cheapchadej - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Xinxin Yao | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Jiaqi Wang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Saki Imamura | 7-62, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 0-3, - Patcharin Cheapchadej - scratch | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Punnin Kovapitukted | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Yexin Ma | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Valery Gynina | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-75, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Watsachol Sawatdee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Abhaya Vemuri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 Finale | vs. Miho Kuramochi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Aunchisa Chanta | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Meng Yi Chen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Kamonwan Yodpetch | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Dayeon Back | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |