WEDSTRIJD
19.07.19 | Kwartfinale | Patricia Maria Tig | Kristyna Pliskova | 6-3, 3-6, 6-3 | Bucharest | Clay |
STATISTIEKEN
Patricia Maria Tig | Kristyna Pliskova | |
1e Service % | 66/98 (67%) | 47/74 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/66 (70%) | 35/47 (74%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/32 (47%) | 12/27 (44%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/74 (36%) | 37/98 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/172 (51%) | 84/172 (49%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 5 | 8 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Patricia Maria Tig | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Kristyna Pliskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Patricia Maria Tig | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Kristyna Pliskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Patricia Maria Tig | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Kristyna Pliskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Patricia Maria Tig | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Kristyna Pliskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Patricia Maria Tig | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Kristyna Pliskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Patricia Maria Tig | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Kristyna Pliskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Patricia Maria Tig | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Kristyna Pliskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Patricia Maria Tig | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Kristyna Pliskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Patricia Maria Tig | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Kristyna Pliskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Patricia Maria Tig | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Kristyna Pliskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Patricia Maria Tig | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Kristyna Pliskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Patricia Maria Tig | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Kristyna Pliskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Patricia Maria Tig | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Kristyna Pliskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Patricia Maria Tig | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Patricia Maria Tig vs. Kristyna Pliskova - onderlinge wedstrijden
19.07.19 | Kwartfinale | Patricia Maria Tig | Kristyna Pliskova | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Bucharest | Clay |
Patricia Maria Tig form & Kristyna Pliskova form
Patricia Maria Tig - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 7-5, 0-6, 3-2, - Patricia Maria Tig - scratch | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Emily Appleton | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Jessica Pegula | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 7-66, 7-61 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 7-68, 6-73, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | - | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Tania Munteanu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dunja Maric | - | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Virginia Ferrara | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Ioana Teodora Sava | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Shuai Zhang | 1-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.23 1e ronde | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.11.22 2e ronde | vs. Emma Lene | - | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Yu-Yun Li | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Kristyna Pliskova - laatste wedstrijden
Nur-Sultan - I. hard | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Petra Kvitova | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.21 Kwalif. | vs. Kamilla Rakhimova | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Robin Anderson | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - Clay | ||||
06.08.21 Kwartfinale | vs. Mihaela Buzarnescu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.08.21 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.08.21 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
29.07.21 Kwartfinale | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
28.07.21 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde | vs. Tena Lukas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Astra Sharma | 6-2, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Astra Sharma | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
14.06.21 1e ronde | vs. Coco Vandeweghe | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde | vs. Alize Cornet | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
24.03.21 1e ronde | vs. Katie Boulter | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
08.03.21 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-75, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
02.03.21 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.21 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Darija Jurak Schreiber | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Heather Watson | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
01.02.21 1e ronde | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava - I. hard | ||||
19.10.20 1e ronde | vs. Maria Sakkari | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |