WEDSTRIJD
26.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Paula Arias Manjon | Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-2 | W25 Vienna | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Macedonia
12.04.96, 27 Jaar
21674 $
12.04.96, 27 Jaar
21674 $
Paula Arias Manjon vs. Magdalena Stoilkovska - onderlinge wedstrijden
12.03.20 | 2e ronde | Paula Arias Manjon | Magdalena Stoilkovska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
26.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Paula Arias Manjon | Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Vienna | Clay |
Paula Arias Manjon form & Magdalena Stoilkovska form
Paula Arias Manjon - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Selina Dal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Tamara Kostic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 2-3, - Paula Arias Manjon - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
10.11.23 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
27.07.23 Kwartfinale | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 7-61, 10-8 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Feistel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Martha Matoula | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Magdalena Stoilkovska - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
14.07.23 2e ronde | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail |