WEDSTRIJD
26.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Paula Arias Manjon | Maria Zotova | 6-1, 6-0 | W25 Vienna | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
02.06.96, 27 Jaar
13046 $
02.06.96, 27 Jaar
13046 $
Paula Arias Manjon vs. Maria Zotova - onderlinge wedstrijden
26.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Paula Arias Manjon | Maria Zotova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Vienna | Clay |
Paula Arias Manjon form & Maria Zotova form
Paula Arias Manjon - laatste wedstrijden
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Sarah Van Emst | 7-62, 0-5, - Paula Arias Manjon - scratch | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Laura Mair | 6-0, 3-1, Laura Mair - scratch | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde | vs. Sonja Zhenikhova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Ariana Geerlings | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Sara Dols | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.04.24 1e ronde | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Selina Dal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Tamara Kostic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 2-3, - Paula Arias Manjon - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
10.11.23 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
27.07.23 Kwartfinale | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Maria Zotova - laatste wedstrijden
W25 St. - Clay | ||||
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Keller | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sezze - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Sacco | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sandelfjord - Clay | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Emilie Elde | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Doga Turkmen | 6-3, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.07.19 Kwalif. | vs. Alica Rusova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Arbuthnott | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dobrich - Clay | ||||
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Lee | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Las Palmas - Clay | ||||
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Heranne Excellent | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Parnu - Clay | ||||
19.07.18 Kwartfinale | vs. Merel Hoedt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.18 2e ronde | vs. Alesya Yakubovich | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.07.18 1e ronde | vs. Alise Cernecka | 6-4, 1-6, 4-3, Alise Cernecka - scratch | wedstrijd detail | |
Prokuplje - Clay | ||||
02.07.18 Kwalif. | vs. Bojana Klincov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Milica Vujovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.18 Kwalif. | vs. Alexandra Silna | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maribor - Clay | ||||
11.06.18 Kwalif. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Pospischill | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Coppola | 3-6, - Maria Zotova - scratch | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
08.05.18 1e ronde | vs. Denise-Antonela Stoica | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
22.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |