WEDSTRIJD
24.07.19 | 1e ronde | Paula Arias Manjon | Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-0 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Paula Arias Manjon | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
1e Service % | 30/39 (77%) | 13/32 (41%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/30 (83%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/9 (56%) | 5/19 (26%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/32 (69%) | 9/39 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/71 (73%) | 19/71 (27%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Arias Manjon | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-1 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Paula Arias Manjon | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Paula Arias Manjon | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Paula Arias Manjon | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Paula Arias Manjon | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0 | ||
Paula Arias Manjon | 4-0 | |
5-0 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Paula Arias Manjon vs. Sravya Shivani Chilakalapudi - onderlinge wedstrijden
24.07.19 | 1e ronde | Paula Arias Manjon | Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Paula Arias Manjon form & Sravya Shivani Chilakalapudi form
Paula Arias Manjon - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Selina Dal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Tamara Kostic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 2-3, - Paula Arias Manjon - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
10.11.23 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
27.07.23 Kwartfinale | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 7-61, 10-8 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Feistel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Martha Matoula | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Sravya Shivani Chilakalapudi - laatste wedstrijden
W50 Indore - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paavanii Paathak | 7-64, 3-4, - Sravya Shivani Chilakalapudi - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Pooja Ingale | 6-0, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suhitha Maruri | 6-4, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 0-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Sonal Patil | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yilin Yan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roisin Gilheany | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riana Tan | 0-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Lisa Mays | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 Kwalif. | vs. Riana Tan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Nadezda Khalturina | 4-6, 2-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Anna Lytneva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-2, - Sravya Shivani Chilakalapudi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.23 1e ronde | vs. Meisha Kendall-Woseley | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Matilde Mariani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, Anouck Vrancken Peeters - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roua Limem | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pune - Hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 4-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Ziva Falkner | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthi Muniyan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gwalior - Hard | ||||
30.12.22 Kwartfinale | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |