WEDSTRIJD
17.04.19 | 1e ronde | Paula Badosa Gibert | Georgia Andreea Craciun | 7-63, 6-3 | W25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Paula Badosa Gibert | Georgia Andreea Craciun | |
1e Service % | 54/80 (68%) | 37/71 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/54 (63%) | 22/37 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/26 (50%) | 14/34 (41%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/71 (49%) | 33/80 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/151 (54%) | 69/151 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 8 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Paula Badosa Gibert vs. Georgia Andreea Craciun - onderlinge wedstrijden
17.04.19 | 1e ronde | Paula Badosa Gibert | Georgia Andreea Craciun | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
27.01.17 | Kwartfinale | Georgia Andreea Craciun | Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay |
Paula Badosa Gibert form & Georgia Andreea Craciun form
Paula Badosa Gibert - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
07.07.23 2e ronde | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
17.05.23 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 4e ronde | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.23 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.05.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
01.05.23 4e ronde | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.04.23 3e ronde | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.04.23 3e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.04.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
25.03.23 3e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 7-62, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Georgia Andreea Craciun - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
01.02.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |