WEDSTRIJD
30.07.19 | 1e ronde | Paula Badosa Gibert | Lara Arruabarrena | 6-3, 6-4 | Karlsruhe | Clay |
STATISTIEKEN
Paula Badosa Gibert | Lara Arruabarrena | |
1e Service % | 42/71 (59%) | 34/50 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/42 (69%) | 25/34 (74%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/29 (72%) | 8/16 (50%) |
Benutte Breakpoints | 2/4 (50%) | 0/8 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 17/50 (34%) | 21/71 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/121 (55%) | 54/121 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Paula Badosa Gibert | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Paula Badosa Gibert vs. Lara Arruabarrena - onderlinge wedstrijden
30.07.19 | 1e ronde | Paula Badosa Gibert | Lara Arruabarrena | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Karlsruhe | Clay |
Paula Badosa Gibert form & Lara Arruabarrena form
Paula Badosa Gibert - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
07.07.23 2e ronde | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
17.05.23 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 4e ronde | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.23 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.05.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
01.05.23 4e ronde | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.04.23 3e ronde | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.04.23 3e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.04.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
25.03.23 3e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 7-62, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Lara Arruabarrena - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
11.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Mihaela Buzarnescu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.21 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
19.07.21 1e ronde | vs. Grace Min | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
10.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Duval | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
07.07.21 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
07.06.21 Kwalif. | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
31.05.21 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.05.21 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Usue Maitane Arconada | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.21 Kwalif. | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
09.04.21 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 2e ronde | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.04.21 1e ronde | vs. Jessica Plazas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.04.21 Kwalif. | vs. Yuliana Monroy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
14.03.21 Kwalif. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |