WEDSTRIJD
04.02.20 | 1e ronde | Paula Badosa Gibert | Olivia Symons | 6-0, 6-4 | W25 Launceston | Hard |
STATISTIEKEN
Paula Badosa Gibert | Olivia Symons | |
1e Service % | 38/56 (68%) | 31/48 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/38 (79%) | 16/31 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/48 (52%) | 16/56 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/104 (63%) | 39/104 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 11 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Olivia Symons | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 1-0 | |
0-0 | ||
Paula Badosa Gibert | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Olivia Symons | |
Paula Badosa Gibert | 5-0 | |
6-0 |
2 | ||
0-0 | Olivia Symons | |
0-0, 30-0 | ||
Paula Badosa Gibert | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Olivia Symons | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Paula Badosa Gibert | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Olivia Symons | |
Paula Badosa Gibert | 2-3 | |
0-0, 15-0 | ||
3-3 | Olivia Symons | |
0-0 | ||
Paula Badosa Gibert | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Olivia Symons | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Paula Badosa Gibert | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
07.01.02, 22 Jaar
07.01.02, 22 Jaar
Paula Badosa Gibert vs. Olivia Symons - onderlinge wedstrijden
04.02.20 | 1e ronde | Paula Badosa Gibert | Olivia Symons | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Launceston | Hard |
Paula Badosa Gibert form & Olivia Symons form
Paula Badosa Gibert - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
07.07.23 2e ronde | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
17.05.23 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 4e ronde | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.23 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.05.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
01.05.23 4e ronde | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.04.23 3e ronde | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.04.23 3e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.04.23 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
25.03.23 3e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 7-62, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Olivia Symons - laatste wedstrijden
W15 Caloundra - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Gabrielle Villegas | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Lexie Weir | Lexie Weir - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maia Stallworthy | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Melisa Ercan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Milan Krish | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Nikola Daubnerova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Badman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Leonie Kung | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
24.02.20 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Shiho Akita | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Skye Royall | 7-62, 7-68 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Ellen Shanahan | 7-62, 7-65 | wedstrijd detail | |
02.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sasha Nelson | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Amber Marshall | 7-60, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Meeka Marshall | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kirijana Petreski | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.19 Kwalif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kirijana Petreski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Elie | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Alexandra Osborne | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Mary Ann Liu | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cyan Sun | 6-1, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
03.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
15.02.19 Kwartfinale | vs. Lulu Sun | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |