WEDSTRIJD
27.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Paula Kania | Marie Benoit | 6-3, 6-0 | W80 Tyler | Hard |
STATISTIEKEN
Paula Kania | Marie Benoit | |
1e Service % | 25/39 (64%) | 35/48 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/25 (64%) | 14/35 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/14 (50%) | 2/13 (15%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/48 (67%) | 16/39 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/87 (63%) | 32/87 (37%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Paula Kania vs. Marie Benoit - onderlinge wedstrijden
27.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Paula Kania | Marie Benoit | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W80 Tyler | Hard |
Paula Kania form & Marie Benoit form
Paula Kania - laatste wedstrijden
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cancun - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Vedder | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Anderson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-65, 6-74, 8-10 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
30.10.20 2e ronde | vs. Ann Li | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.20 1e ronde | vs. Mayo Hibi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.10.20 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.08.20 1e ronde | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Magdalena Hedrzak | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Isabella Weatherhead | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Marne Dercksen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Amy Bloch | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Cairo - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Piter | 7-64, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W100 Cairo - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 0-3, - Paula Kania - scratch | wedstrijd detail |
Marie Benoit - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Angelica Raggi | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | Astrid Lew Yan Foon - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Francesca Jones | 6-75, 2-4, - Marie Benoit - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 2-0, Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-73, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-0, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-74, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Allura Zamarripa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Allie Kiick | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 3e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 3-0, Dea Herdzelas - scratch | wedstrijd detail |