WEDSTRIJD
01.07.20 | 1e ronde | Paula Ormaechea | Aurora Zantedeschi | 7-5, 7-61 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Paula Ormaechea | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0 | ||
Paula Ormaechea | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Aurora Zantedeschi | |
Paula Ormaechea | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Paula Ormaechea | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
5-3 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
2-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Paula Ormaechea | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
3-3 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
4-4 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
(0) | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 2-0, 3-0, 4-0, 6-0 | ||
(1) | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 2-0, 3-0, 4-0, 6-0 | ||
7-61 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Paula Ormaechea vs. Aurora Zantedeschi - onderlinge wedstrijden
01.07.20 | 1e ronde | Paula Ormaechea | Aurora Zantedeschi | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Paula Ormaechea form & Aurora Zantedeschi form
Paula Ormaechea - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.23 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
23.02.23 3e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
05.02.23 Finale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.23 Halve finale | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Kwartfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
19.11.22 Halve finale | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.11.22 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Aurora Zantedeschi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |