WEDSTRIJD
21.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Paula Ormaechea | Dejana Radanovic | 5-7, 6-1, 6-3 | Jurmala | Clay |
STATISTIEKEN
Paula Ormaechea | Dejana Radanovic | |
1e Service % | 60/94 (64%) | 48/87 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/60 (65%) | 25/48 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/34 (47%) | 17/39 (44%) |
Benutte Breakpoints | 7/8 (88%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/87 (52%) | 39/94 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/181 (55%) | 81/181 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 0-40[BP] | ||
2-3 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Paula Ormaechea | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Paula Ormaechea | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-5 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Paula Ormaechea | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Paula Ormaechea vs. Dejana Radanovic - onderlinge wedstrijden
21.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Paula Ormaechea | Dejana Radanovic | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Jurmala | Clay |
Paula Ormaechea form & Dejana Radanovic form
Paula Ormaechea - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.23 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
23.02.23 3e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
05.02.23 Finale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.23 Halve finale | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Kwartfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
19.11.22 Halve finale | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.11.22 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Dejana Radanovic - laatste wedstrijden
W35 Helsinki - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Malene Helgo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-3, - Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 4-6, - Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 5-7, 6-4, 6-79 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Haley Giavara | - Dejana Radanovic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Hina Inoue | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Halve finale | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 3e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
17.09.23 Finale | vs. Iva Primorac | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |