WEDSTRIJD
23.07.19 | 1e ronde | Paula Ormaechea | Kristina Kucova | 6-4, 4-1, - scratch | Jurmala | Clay |
STATISTIEKEN
Paula Ormaechea | Kristina Kucova | |
1e Service % | 35/53 (66%) | 19/43 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/35 (66%) | 13/19 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/18 (67%) | 12/24 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 0/9 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 18/43 (42%) | 18/53 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/96 (55%) | 43/96 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Paula Ormaechea vs. Kristina Kucova - onderlinge wedstrijden
23.07.19 | 1e ronde | Paula Ormaechea | Kristina Kucova | 6-4, 4-1, Kristina Kucova - scratch | wedstrijd detail | Jurmala | Clay |
06.05.13 | Kwartfinale | Paula Ormaechea | Kristina Kucova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Trnava | Clay |
Paula Ormaechea form & Kristina Kucova form
Paula Ormaechea - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.23 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
23.02.23 3e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
05.02.23 Finale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.23 Halve finale | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Kwartfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
19.11.22 Halve finale | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.11.22 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Kristina Kucova - laatste wedstrijden
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-1, 0-6, 0-4, - Kristina Kucova - scratch | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Burel | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Karolina Muchova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
04.03.23 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Tereza Smitkova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.23 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
08.01.23 Kwalif. | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Petra Martic | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
08.06.22 2e ronde | vs. Mirjam Bjorklund | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.06.22 1e ronde | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-1, Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.22 1e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde | vs. Catherine Harrison | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.22 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaodi You | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
12.03.22 2e ronde | vs. Anett Kontaveit | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.22 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |