WEDSTRIJD
15.09.19 | Finale | Paula Ormaechea | Reka-Luca Jani | 2-6, 6-3, 6-3 | W25 St. | Clay |
STATISTIEKEN
Paula Ormaechea | Reka-Luca Jani | |
1e Service % | 61/104 (59%) | 62/89 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/61 (67%) | 38/62 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/43 (37%) | 8/27 (30%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 5/12 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/89 (48%) | 47/104 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/193 (52%) | 93/193 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 7 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Paula Ormaechea | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Reka-Luca Jani | |
Paula Ormaechea | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Reka-Luca Jani | |
0-0 | ||
Paula Ormaechea | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Reka-Luca Jani | |
0-0 | ||
Paula Ormaechea | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-2 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
2-2 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Paula Ormaechea | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-15 | ||
Paula Ormaechea | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
2-1 | Reka-Luca Jani | |
0-0 | ||
Paula Ormaechea | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-3 | |
0-0, 0-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Paula Ormaechea vs. Reka-Luca Jani - onderlinge wedstrijden
15.09.19 | Finale | Paula Ormaechea | Reka-Luca Jani | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 St. | Clay |
02.09.18 | 1e ronde van de kwal. | Paula Ormaechea | Reka-Luca Jani | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Zagreb | Clay |
28.07.18 | Halve finale | Paula Ormaechea | Reka-Luca Jani | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | Baja | Clay |
08.06.15 | Finale | Paula Ormaechea | Reka-Luca Jani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Padova | Clay |
27.06.11 | 1e ronde | Paula Ormaechea | Reka-Luca Jani | 6-78, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Torun | Clay |
02.05.11 | 1e ronde van de kwal. | Paula Ormaechea | Reka-Luca Jani | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Prague | Clay |
Paula Ormaechea form & Reka-Luca Jani form
Paula Ormaechea - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras - Clay | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Florianopolis - Clay | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bosio | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W50 Sao - Clay | ||||
29.03.24 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.23 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
23.02.23 3e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cali - Clay | ||||
05.02.23 Finale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.23 Halve finale | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |
Reka-Luca Jani - laatste wedstrijden
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
15.06.23 3e ronde | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 2e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |