WEDSTRIJD
25.09.19 | 2e ronde | Pauline Parmentier | Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | Tashkent | Hard |
STATISTIEKEN
Pauline Parmentier | Timea Babos | |
1e Service % | 39/85 (46%) | 57/102 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/39 (79%) | 36/57 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/46 (46%) | 20/45 (44%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/102 (45%) | 33/85 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/187 (52%) | 89/187 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 6 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pauline Parmentier | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pauline Parmentier | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Pauline Parmentier | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-5 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pauline Parmentier | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-5 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
Pauline Parmentier | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pauline Parmentier | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pauline Parmentier | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Pauline Parmentier | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pauline Parmentier | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Pauline Parmentier | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Pauline Parmentier | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pauline Parmentier | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Pauline Parmentier | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pauline Parmentier | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pauline Parmentier vs. Timea Babos - onderlinge wedstrijden
25.09.19 | 2e ronde | Pauline Parmentier | Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Tashkent | Hard |
24.03.17 | 2e ronde | Pauline Parmentier | Timea Babos | 6-71, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Miami | Hard |
28.04.16 | Kwartfinale | Timea Babos | Pauline Parmentier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Rabat | Clay |
20.10.14 | 1e ronde | Timea Babos | Pauline Parmentier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Poitiers | I. hard |
Pauline Parmentier form & Timea Babos form
Pauline Parmentier - laatste wedstrijden
Paris - Clay | ||||
29.09.20 1e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
10.09.20 2e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
23.07.20 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
20.07.20 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
09.02.20 Kwalif. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
19.12.19 2e ronde | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Fed Cup - Hard | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
07.10.19 Kwalif. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tashkent - Hard | ||||
26.09.19 Kwartfinale | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 2e ronde | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
New Haven - Hard | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 3e ronde | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.09.19 2e ronde | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Timea Babos - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Talia Gibson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Nao Hibino | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Linda Noskova | 7-5, 6-78, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Kwalif. | vs. Talia Gibson | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Carol Zhao | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Vera Zvonareva | 7-63, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miyu Kato | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 2-6, 0-1, - Timea Babos - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Julia Stusek | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |