WEDSTRIJD
24.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Peangtarn Plipuech | Meiling Wang | 6-4, 6-3 | W25 Kofu | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Peangtarn Plipuech vs. Meiling Wang - onderlinge wedstrijden
24.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Peangtarn Plipuech | Meiling Wang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Kofu | Hard |
Peangtarn Plipuech form & Meiling Wang form
Peangtarn Plipuech - laatste wedstrijden
W35 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Antonia Schmidt | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Eri Shimizu | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Catherine Harrison | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Rina Saigo | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kudashova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyu Guo | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 6-4, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 7-67, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 6-0, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Meiling Wang - laatste wedstrijden
W25 Qian - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Jing-Jing Lu | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Siegemund | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Xinyu Jiang | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natasha Sengphrachanh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Tianmi Mi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meng Yi Chen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Wushuang Zheng | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Yajing Cao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
17.06.23 Halve finale | vs. Yidi Yang | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Zi Ye Zhang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Shuo Feng | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Jiaqi Huang | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Na Dong | 6-75, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Stojanova | 1-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
07.05.23 Finale | vs. Ziva Falkner | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
06.05.23 Halve finale | vs. Maja Radenkovic | 6-78, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Matilde Mariani | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |