WEDSTRIJD
23.05.19 | 2e ronde | Peangtarn Plipuech | Zeel Desai | 7-5, 3-6, 6-3 | W25 Nonthaburi | Hard |
STATISTIEKEN
Peangtarn Plipuech | Zeel Desai | |
1e Service % | 65/110 (59%) | 52/86 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 49/65 (75%) | 33/52 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/45 (38%) | 19/34 (56%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 4/13 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/86 (40%) | 44/110 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/196 (51%) | 96/196 (49%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 11 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Peangtarn Plipuech | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peangtarn Plipuech | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Peangtarn Plipuech | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Peangtarn Plipuech | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peangtarn Plipuech | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peangtarn Plipuech | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Peangtarn Plipuech | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Peangtarn Plipuech | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Peangtarn Plipuech | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Peangtarn Plipuech | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Peangtarn Plipuech | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Peangtarn Plipuech | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Peangtarn Plipuech | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Peangtarn Plipuech | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peangtarn Plipuech | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Peangtarn Plipuech vs. Zeel Desai - onderlinge wedstrijden
23.05.19 | 2e ronde | Peangtarn Plipuech | Zeel Desai | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Nonthaburi | Hard |
Peangtarn Plipuech form & Zeel Desai form
Peangtarn Plipuech - laatste wedstrijden
W35 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Antonia Schmidt | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Eri Shimizu | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Catherine Harrison | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Rina Saigo | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kudashova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyu Guo | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Carol Zhao | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 6-4, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 7-67, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 6-0, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Watsachol Sawatdee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Zeel Desai - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Tyra Lithiby | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Himeno Sakatsume | 5-7, - Zeel Desai - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Anna Siskova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
26.12.23 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 1-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Gloriana Nahum | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Luisa Hrda | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Oana Gavrila | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail |