WEDSTRIJD
20.11.19 | 1e ronde | Pei-Chi Lee | Sandra Samir | 6-2, 6-0 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Pei-Chi Lee | Sandra Samir | |
1e Service % | 34/49 (69%) | 31/53 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/34 (74%) | 15/31 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 7/22 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/53 (58%) | 16/49 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/102 (63%) | 38/102 (37%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 0 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pei-Chi Lee | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, A-40 | ||
1-0 | Sandra Samir | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Pei-Chi Lee | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
3-0 | Sandra Samir | |
0-0 | ||
Pei-Chi Lee | 4-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Sandra Samir | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Pei-Chi Lee | 5-1 | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Sandra Samir | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Pei-Chi Lee | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sandra Samir | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pei-Chi Lee | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Sandra Samir | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pei-Chi Lee vs. Sandra Samir - onderlinge wedstrijden
20.11.19 | 1e ronde | Pei-Chi Lee | Sandra Samir | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Pei-Chi Lee form & Sandra Samir form
Pei-Chi Lee - laatste wedstrijden
W25 Tainan - Clay | ||||
25.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Halve finale | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.04.23 1e ronde | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Bengaluru - Hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Sandra Samir - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Julie Belgraver | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 4-1, Ella Mcdonald - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gaia Parravicini | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Laura Samsonova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Alisa Kummel | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Sarah Van Emst | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Annelin Bakker | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 7-610 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Maya Drozd | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Alisa Kummel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |