WEDSTRIJD
22.06.17 | 2e ronde | Pei-Chi Lee | Sari Baba | 6-4, 6-2 | Taipei | Hard |
STATISTIEKEN
Pei-Chi Lee | Sari Baba | |
1e Service % | 32/60 (53%) | 30/58 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/32 (53%) | 17/30 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/28 (50%) | 6/28 (21%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/58 (60%) | 29/60 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/118 (56%) | 52/118 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pei-Chi Lee vs. Sari Baba - onderlinge wedstrijden
22.06.17 | 2e ronde | Pei-Chi Lee | Sari Baba | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Taipei | Hard |
Pei-Chi Lee form & Sari Baba form
Pei-Chi Lee - laatste wedstrijden
W25 Tainan - Clay | ||||
25.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Halve finale | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.04.23 1e ronde | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Bengaluru - Hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Sari Baba - laatste wedstrijden
Toyota - Carpet | ||||
13.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Santamaria | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
10.10.17 1e ronde | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
03.10.17 1e ronde | vs. Chompoothip Jandakate | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kyoto - I. hard | ||||
05.09.17 1e ronde | vs. Katy Dunne | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Yeongwol - Hard | ||||
30.08.17 1e ronde | vs. Da Hye Kim | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tsukuba - Hard | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Patrascu | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
27.07.17 Kwartfinale | vs. I-Hsuan Cho | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.07.17 2e ronde | vs. Jiakang Li | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.07.17 1e ronde | vs. Chunxi Xin | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
11.07.17 1e ronde | vs. Yuxuan Zhang | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yifei Yang | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.07.17 Kwalif. | vs. Rishika Sunkara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Taipei - Hard | ||||
22.06.17 2e ronde | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.06.17 1e ronde | vs. Megumi Nishimoto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
15.06.17 2e ronde | vs. So-Ra Lee | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.17 1e ronde | vs. Se Jin Lee | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
07.06.17 1e ronde | vs. Suzy Larkin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.17 Kwalif. | vs. Jeongyun Lee | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Seunghyun Lee | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sangju - Hard | ||||
31.05.17 2e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.17 1e ronde | vs. Seunghyun Lee | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Karuizawa - Carpet | ||||
24.05.17 1e ronde | vs. Tammi Patterson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.05.17 Kwalif. | vs. Momoko Nagato | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kurume - Carpet | ||||
18.05.17 2e ronde | vs. Erina Hayashi | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.17 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kyoka Kusano | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tammi Patterson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |