Russia
14.09.99, 24 Jaar
14.09.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Taipei (CHN)
28.02.00, 24 Jaar
26026 $
28.02.00, 24 Jaar
26026 $
Adelina Baravi vs. Pei Hsuan Chen - onderlinge wedstrijden
01.04.18 | 2e ronde van de kwal. | Pei Hsuan Chen | Adelina Baravi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Sharm El | Hard |
Adelina Baravi form & Pei Hsuan Chen form
Adelina Baravi - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - scratch | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
19.11.19 Kwalif. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Netanya - Hard | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
11.06.19 Kwalif. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tel - Hard | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.19 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.19 Kwalif. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
03.12.18 1e ronde | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
26.11.18 1e ronde | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Pei Hsuan Chen - laatste wedstrijden
Taipei - Carpet | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 6-2, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Perla Biansumba | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Singapore - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Moore | 6-3, 6-73, 8-10 | wedstrijd detail | |
Taipei - Hard | ||||
24.07.18 1e ronde | vs. Ya Hsin Lee | 1-2, - Pei Hsuan Chen - scratch | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dabin Kim | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
25.06.18 Kwalif. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sydney Berlin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ystad - Clay | ||||
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Caserta - Clay | ||||
19.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Schaeder | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Severo - Clay | ||||
17.05.18 Kwartfinale | vs. Lucia Bronzetti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.18 2e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.05.18 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
07.05.18 1e ronde | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.05.18 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 7-63, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Bunea | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
09.04.18 Kwalif. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nadia Van Heerden | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
04.04.18 1e ronde | vs. Bhuvana Kalva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.18 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Adelina Baravi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Toyota - Hard | ||||
11.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Makoto Ninomiya | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anne-Marie Medcalf | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
03.01.18 2e ronde | vs. Yuuki Tanaka | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.18 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.17 Kwalif. | vs. Dan Ni Wang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Jiahuan He | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
26.12.17 2e ronde | vs. Aiko Yoshitomi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |