WEDSTRIJD
31.08.20 | 2e ronde | Pemra Ozgen | Anna Danilina | 6-1, 3-6, 6-0 | Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Pemra Ozgen | Anna Danilina | |
1e Service % | 41/60 (68%) | 46/70 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/41 (56%) | 23/46 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/19 (63%) | 7/24 (29%) |
Benutte Breakpoints | 8/14 (57%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/70 (57%) | 25/60 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/130 (58%) | 55/130 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Danilina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pemra Ozgen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anna Danilina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pemra Ozgen | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Anna Danilina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Pemra Ozgen | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Pemra Ozgen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Anna Danilina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pemra Ozgen | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pemra Ozgen | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Pemra Ozgen | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pemra Ozgen | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pemra Ozgen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pemra Ozgen | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pemra Ozgen | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pemra Ozgen vs. Anna Danilina - onderlinge wedstrijden
31.08.20 | 2e ronde | Pemra Ozgen | Anna Danilina | 6-1, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | Prague | Clay |
Pemra Ozgen form & Anna Danilina form
Pemra Ozgen - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Anna Danilina - laatste wedstrijden
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Rubber 1 | vs. Storm Hunter | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karman Kaur Thandi | 7-62, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Astana - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Davis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
31.01.23 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tauranga - Hard | ||||
22.12.22 Kwartfinale | vs. Catherine Aulia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.22 2e ronde | vs. Elyse Tse | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Iva Primorac | 4-0, Iva Primorac - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
20.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iryna Shymanovich | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Makenna Jones | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Versmold - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-62, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.07.22 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
18.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
10.06.22 Kwartfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.06.22 2e ronde | vs. Joanne Zuger | 4-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-77, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |