INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pemra Ozgen vs. Eleonora Molinaro - onderlinge wedstrijden
08.02.20 | Pemra Ozgen | Eleonora Molinaro | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Fed Cup | I. hard |
Pemra Ozgen form & Eleonora Molinaro form
Pemra Ozgen - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Eleonora Molinaro - laatste wedstrijden
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Johanna Silva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Tricia Mar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
11.06.22 Halve finale | vs. Ines Nicault | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.06.22 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.06.22 2e ronde | vs. Schena Benamar | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-63, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde | vs. Anna Turati | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 The - Clay | ||||
01.07.21 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
23.06.21 2e ronde | vs. Alina Granwehr | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Alice Rame | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.20 Finale | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.20 Halve finale | vs. Jiangxue Han | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.20 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Aysegul Mert | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
16.02.20 Finale | vs. Clara Burel | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.20 Halve finale | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-0, Harmony Tan - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Fed Cup - I. hard | ||||
08.02.20 | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 | vs. Nina Stojanovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.20 | vs. Johanna Larsson | 0-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Richel Hogenkamp | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 Kwalif. | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Djoubri | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
25.01.20 Halve finale | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |