WEDSTRIJD
22.03.16 | 1e ronde | Pemra Ozgen | Jaimee Fourlis | 7-67, 7-611 | Canberra | Clay |
STATISTIEKEN
Pemra Ozgen | Jaimee Fourlis | |
1e Service % | 98/104 (94%) | 67/89 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 58/98 (59%) | 43/67 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 1/6 (17%) | 9/22 (41%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/89 (42%) | 45/104 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/193 (50%) | 97/193 (50%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pemra Ozgen vs. Jaimee Fourlis - onderlinge wedstrijden
22.03.16 | 1e ronde | Pemra Ozgen | Jaimee Fourlis | 7-67, 7-611 | wedstrijd detail | Canberra | Clay |
Pemra Ozgen form & Jaimee Fourlis form
Pemra Ozgen - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Jaimee Fourlis - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Petra Hule | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Petra Hule | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Maya Joint | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 6-4, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Renata Zarazua | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 7-68, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Petra Hule | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Astra Sharma | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polona Hercog | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 3-6, 7-5, Xinyu Wang - scratch | wedstrijd detail | |
18.06.23 Kwalif. | vs. Peyton Stearns | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 0-1, - Jaimee Fourlis - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.23 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
07.05.23 Finale | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |