WEDSTRIJD
11.05.19 | Kwartfinale | Pemra Ozgen | Susan Bandecchi | 7-65, 6-3 | W25 Obidos | Carpet |
STATISTIEKEN
Pemra Ozgen | Susan Bandecchi | |
1e Service % | 60/84 (71%) | 52/76 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/60 (60%) | 30/52 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/24 (50%) | 11/24 (46%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/76 (46%) | 36/84 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/160 (52%) | 77/160 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Susan Bandecchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pemra Ozgen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Susan Bandecchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pemra Ozgen | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Susan Bandecchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pemra Ozgen | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Susan Bandecchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pemra Ozgen | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Susan Bandecchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Pemra Ozgen | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Susan Bandecchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pemra Ozgen | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Susan Bandecchi | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Pemra Ozgen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Susan Bandecchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pemra Ozgen | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Susan Bandecchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pemra Ozgen | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Susan Bandecchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pemra Ozgen | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Susan Bandecchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pemra Ozgen | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pemra Ozgen vs. Susan Bandecchi - onderlinge wedstrijden
18.09.19 | 2e ronde | Pemra Ozgen | Susan Bandecchi | 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | W25 Roehampton | Hard |
11.05.19 | Kwartfinale | Pemra Ozgen | Susan Bandecchi | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Obidos | Carpet |
Pemra Ozgen form & Susan Bandecchi form
Pemra Ozgen - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Susan Bandecchi - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - scratch | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail |