Slovenia
17.06.00, 23 Jaar
17.06.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
06.01.00, 24 Jaar
06.01.00, 24 Jaar
Anja Gal vs. Perla Nieuwboer - onderlinge wedstrijden
18.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Perla Nieuwboer | Anja Gal | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Anja Gal form & Perla Nieuwboer form
Anja Gal - laatste wedstrijden
W25 Kaposvar - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matea Mamic | 5-7, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Iulia Marko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Petrova | 6-2, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ema Vasic | 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Ines Nicault | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Perla Nieuwboer | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.19 Kwalif. | vs. Natalia Vajdova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Demel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
24.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Casteleyn | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
20.11.18 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Malinak | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
14.11.18 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.18 Kwalif. | vs. Marketa Panackova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
09.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Azradeniz Comlek | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.18 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-65, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.18 Kwalif. | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Trieste - Clay | ||||
04.09.18 1e ronde | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Vrnjacka Banja - Clay | ||||
23.08.18 2e ronde | vs. Julyette Steur | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.18 1e ronde | vs. Kristina Novak | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.08.18 Kwalif. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dejana Milenkovic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Zaneta Malinovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Arad - Clay | ||||
08.08.18 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.18 Kwalif. | vs. Iulia Marko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mila Mejic | 2-6, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Irimescu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Tarvisio - Clay | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Natasha Piludu | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
24.06.18 Kwalif. | vs. Anna Peres | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Perla Nieuwboer - laatste wedstrijden
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - scratch | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 The - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
22.06.21 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.02.20 Kwalif. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |