WEDSTRIJD
22.09.20 | 1e ronde | Petia Arshinkova | Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | W15 Porto | Hard |
STATISTIEKEN
Petia Arshinkova | Maria Lourdes Carle | |
1e Service % | 52/78 (67%) | 73/102 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/52 (58%) | 34/73 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/26 (50%) | 13/29 (45%) |
Benutte Breakpoints | 9/19 (47%) | 5/6 (83%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 55/102 (54%) | 35/78 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/180 (54%) | 82/180 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Petia Arshinkova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Maria Lourdes Carle | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Petia Arshinkova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Maria Lourdes Carle | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Petia Arshinkova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Maria Lourdes Carle | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Petia Arshinkova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Maria Lourdes Carle | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Petia Arshinkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Maria Lourdes Carle | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Petia Arshinkova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Maria Lourdes Carle | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Petia Arshinkova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Maria Lourdes Carle | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Petia Arshinkova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Maria Lourdes Carle | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Petia Arshinkova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Maria Lourdes Carle | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Petia Arshinkova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Maria Lourdes Carle | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Petia Arshinkova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Maria Lourdes Carle | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Maria Lourdes Carle | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Maria Lourdes Carle | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Petia Arshinkova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Petia Arshinkova vs. Maria Lourdes Carle - onderlinge wedstrijden
22.09.20 | 1e ronde | Petia Arshinkova | Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Porto | Hard |
Petia Arshinkova form & Maria Lourdes Carle form
Petia Arshinkova - laatste wedstrijden
W15 Prokuplje - Clay | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.04.21 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.04.21 1e ronde | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.04.21 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.21 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Pazardzhik - Clay | ||||
28.10.20 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
12.09.20 Halve finale | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.09.20 Kwartfinale | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.20 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1e ronde | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bhopal - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Maria Lourdes Carle - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 7-62, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Harriet Dart | 1-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Taylah Preston | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Caty McNally | 0-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Whitney Osuigwe | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Gabriela Lee | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Maria Kozyreva | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Marie Benoit | 7-64, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Madison Sieg | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
15.12.23 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Haley Giavara | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Laura Badia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Renata Zarazua | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Julia Riera | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
03.12.23 Finale | vs. Laura Pigossi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail |