INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Miriam Bianca Bulgaru vs. Petia Arshinkova - onderlinge wedstrijden
20.03.19 | 1e ronde | Petia Arshinkova | Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Miriam Bianca Bulgaru form & Petia Arshinkova form
Miriam Bianca Bulgaru - laatste wedstrijden
W75 Koper - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
31.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Dominika Salkova | - | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Petia Arshinkova - laatste wedstrijden
W15 Prokuplje - Clay | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
29.04.21 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.04.21 1e ronde | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.04.21 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.21 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Pazardzhik - Clay | ||||
28.10.20 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
12.09.20 Halve finale | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.09.20 Kwartfinale | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.20 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1e ronde | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bhopal - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |