WEDSTRIJD
07.03.19 | 2e ronde | Petra Januskova | Reka Farbas | 5-7, 6-3, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Petra Januskova | Reka Farbas | |
1e Service % | 97/116 (84%) | 62/106 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 57/97 (59%) | 34/62 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/19 (37%) | 19/44 (43%) |
Benutte Breakpoints | 7/16 (44%) | 5/21 (24%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 53/106 (50%) | 52/116 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 117/222 (53%) | 105/222 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Reka Farbas | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Petra Januskova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Reka Farbas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Petra Januskova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Reka Farbas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Petra Januskova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Reka Farbas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Petra Januskova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Reka Farbas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Petra Januskova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Reka Farbas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Petra Januskova | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Reka Farbas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petra Januskova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Reka Farbas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Petra Januskova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Reka Farbas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Petra Januskova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Reka Farbas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Petra Januskova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Reka Farbas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Petra Januskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Reka Farbas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Petra Januskova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Reka Farbas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petra Januskova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Reka Farbas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petra Januskova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Reka Farbas | |
0-0, 15-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Petra Januskova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Hungary
04.02.00, 24 Jaar
04.02.00, 24 Jaar
Petra Januskova vs. Reka Farbas - onderlinge wedstrijden
07.03.19 | 2e ronde | Petra Januskova | Reka Farbas | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Petra Januskova form & Reka Farbas form
Petra Januskova - laatste wedstrijden
W25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Allgurin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Granby - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Gatineau - Hard | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Jessica Ho | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bethany - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.06.19 Kwalif. | vs. Connie Ma | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Williamsburg - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Jaedan Brown | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.19 1e ronde | vs. Anhzelika Isaeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.19 Kwartfinale | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 1-4, - Petra Januskova - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.19 2e ronde | vs. Reka Farbas | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.19 1e ronde | vs. Yolande Leacock | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.02.19 1e ronde | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Las Vegas - Hard | ||||
05.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Epiphany Turner | 4-6, 4-0, Epiphany Turner - scratch | wedstrijd detail | |
Toronto - I. hard | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Jones | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Saguenay - I. hard | ||||
24.10.18 1e ronde | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
27.09.18 2e ronde | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.18 1e ronde | vs. Yuliya Lysa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
14.09.18 Kwartfinale | vs. Magdalena Pantuckova | 7-63, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.18 2e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.09.18 1e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
07.09.18 Kwartfinale | vs. Katerina Vankova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.18 2e ronde | vs. Petra Sedlackova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.18 1e ronde | vs. Karolina Vlckova | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Dagmar Dudlakova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hechingen - Clay | ||||
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Gerlach | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
18.07.18 2e ronde | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.18 1e ronde | vs. Franziska Kommer | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Amstelveen - Clay | ||||
13.07.18 Kwartfinale | vs. Ida Jarlskog | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Reka Farbas - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Haine Ogata | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Horvath | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kaposvar - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Szekesfehervar - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Pavkovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sandelfjord - Clay | ||||
26.07.19 Kwartfinale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.07.19 2e ronde | vs. Ine Soltveit Stange | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baja - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Budapest - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tucepi - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Klara Ondrejcekova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 6-4, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Petra Januskova | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.19 1e ronde | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.19 Kwalif. | vs. Yolande Leacock | 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xingchen Liu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
13.11.18 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.18 Kwalif. | vs. Eugenie Chapelle | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Bolebruchova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
06.11.18 1e ronde | vs. Daria Snigur | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.18 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
05.09.18 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Laura Maluniakova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Baja - Clay | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Fabian | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |