WEDSTRIJD
19.02.19 | 1e ronde | Pia Cuk | Selin Ovunc | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Pia Cuk | Selin Ovunc | |
1e Service % | 28/42 (67%) | 28/45 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/28 (75%) | 8/28 (29%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/14 (43%) | 8/17 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/45 (64%) | 15/42 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pia Cuk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Selin Ovunc | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pia Cuk | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Selin Ovunc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pia Cuk | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Selin Ovunc | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Pia Cuk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Selin Ovunc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pia Cuk | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Selin Ovunc | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pia Cuk | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Selin Ovunc | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pia Cuk | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Selin Ovunc | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
05.01.01, 23 Jaar
05.01.01, 23 Jaar
Pia Cuk vs. Selin Ovunc - onderlinge wedstrijden
19.02.19 | 1e ronde | Pia Cuk | Selin Ovunc | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Pia Cuk form & Selin Ovunc form
Pia Cuk - laatste wedstrijden
W15 Tabarka - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kaposvar - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Biella - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elena De Santis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.19 Kwalif. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.19 Kwartfinale | vs. Bianca Turati | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Iva Primorac | 7-66, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.06.19 Kwalif. | vs. Gloria Ceschi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Montpellier - Clay | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.06.19 1e ronde | vs. Loudmilla Bencheikh | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.06.19 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Caserta - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.04.19 Kwartfinale | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.04.19 2e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Julyette Steur | 7-5, 5-7, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.04.19 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
14.04.19 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.19 Kwalif. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
05.04.19 Kwartfinale | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.04.19 2e ronde | vs. Andreea Velcea | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.04.19 1e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-2, 6-73, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.03.19 Halve finale | vs. Victoria Kan | - | wedstrijd detail | |
01.03.19 Kwartfinale | vs. Yukina Saigo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Selin Ovunc - laatste wedstrijden
W15 Jackson - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Monika Ekstrand | 7-60, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Mansi Vadyala | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adeline Flach | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-0, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Denisa Elena Plesa | 7-5, 1-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Irem Kurt | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Milana Safiullina | 2-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Antolini | 6-2, 2-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Chiara Grimm | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
09.04.19 Kwalif. | vs. Ana Vrljic | 4-6, 7-5, 2-10 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.19 2e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.19 1e ronde | vs. Klara Ondrejcekova | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.19 Kwalif. | vs. Rina Saigo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Justine Pysson | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.02.19 1e ronde | vs. Pia Cuk | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
10.10.18 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
03.10.18 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
29.09.18 Halve finale | vs. Daria Nazarkina | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.18 Kwartfinale | vs. Cemre Anil | 6-2, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.09.18 2e ronde | vs. Alise Cernecka | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.18 1e ronde | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Hard | ||||
10.04.18 1e ronde | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |