WEDSTRIJD
12.11.19 | Kwalif. | Polina Leykina | Jana Kolodynska | 6-2, 6-2 | W25 Minsk | I. hard |
STATISTIEKEN
Polina Leykina | Jana Kolodynska | |
1e Service % | 24/55 (44%) | 43/73 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/24 (83%) | 23/43 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/31 (48%) | 11/30 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/20 (25%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/73 (53%) | 20/55 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/128 (58%) | 54/128 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Leykina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Jana Kolodynska | |
0-0 | ||
Polina Leykina | 2-1 | |
3-1 | Jana Kolodynska | |
Polina Leykina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40 | ||
4-2 | Jana Kolodynska | |
0-0, 30-0 | ||
Polina Leykina | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Leykina | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jana Kolodynska | |
0-0 | ||
Polina Leykina | 3-0 | |
3-1 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polina Leykina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Jana Kolodynska | |
0-0 | ||
Polina Leykina | 6-2 | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Polina Leykina vs. Jana Kolodynska - onderlinge wedstrijden
12.11.19 | Kwalif. | Polina Leykina | Jana Kolodynska | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Minsk | I. hard |
Polina Leykina form & Jana Kolodynska form
Polina Leykina - laatste wedstrijden
Jana Kolodynska - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Lia Karatancheva | 7-65, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Marina Melnikova | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Flores | 6-74, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Alexa Noel | 4-6, 1-3, - Jana Kolodynska - scratch | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
24.09.23 Kwalif. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meiling Wang | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Viktorija Golubic | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Chloe Beck | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Guillermina Naya | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Romina Ccuno | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lulu Sun | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
05.08.23 Finale | vs. Laura Pigossi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |