INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Polona Hercog vs. Irina Maria Bara - onderlinge wedstrijden
30.04.19 | 1e ronde | Polona Hercog | Irina Maria Bara | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | Rabat | Clay |
18.07.18 | 2e ronde | Polona Hercog | Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Bucharest | Clay |
31.08.17 | 2e ronde | Irina Maria Bara | Polona Hercog | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | Dunakeszi | Clay |
Polona Hercog form & Irina Maria Bara form
Polona Hercog - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Timea Babos | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 7-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-4, - Polona Hercog - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Tena Lukas | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Gergana Topalova | 6-1, Gergana Topalova - scratch | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 Finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
02.12.23 Kwartfinale | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-4, 0-2, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 7-67, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Mayar Sherif | 7-611, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Irina Maria Bara - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
29.10.23 Finale | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-2, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Tena Lukas | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 5-1, Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail |