WEDSTRIJD
21.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Polona Hercog | Jil Teichmann | 7-5, 6-4 | Eastbourne | Grass |
STATISTIEKEN
Polona Hercog | Jil Teichmann | |
1e Service % | 36/72 (50%) | 48/71 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/36 (75%) | 29/48 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/36 (47%) | 12/23 (52%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/71 (42%) | 28/72 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/143 (52%) | 69/143 (48%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jil Teichmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Polona Hercog | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Jil Teichmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Polona Hercog | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Jil Teichmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polona Hercog | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Jil Teichmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Polona Hercog | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Jil Teichmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Polona Hercog | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Jil Teichmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Polona Hercog | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Jil Teichmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Polona Hercog | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Jil Teichmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polona Hercog | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Jil Teichmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Polona Hercog | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Jil Teichmann | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Polona Hercog | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Jil Teichmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polona Hercog | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Polona Hercog vs. Jil Teichmann - onderlinge wedstrijden
21.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Polona Hercog | Jil Teichmann | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Eastbourne | Grass |
15.09.17 | Kwartfinale | Jil Teichmann | Polona Hercog | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | Biarritz | Clay |
Polona Hercog form & Jil Teichmann form
Polona Hercog - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Timea Babos | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 7-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-4, - Polona Hercog - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Tena Lukas | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Gergana Topalova | 6-1, Gergana Topalova - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 Finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
02.12.23 Kwartfinale | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-4, 0-2, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 7-67, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Mayar Sherif | 7-611, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Jil Teichmann - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Alize Cornet | 7-64, 0-6, 2-4, - Jil Teichmann - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Emiliana Arango | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Arianne Hartono | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Irina-Camelia Begu | 6-1, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Magda Linette | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Kwalif. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail |