WEDSTRIJD
12.05.19 | Kwalif. | Polona Hercog | Viktorija Golubic | 7-5, 4-6, 6-4 | Rome | Clay |
STATISTIEKEN
Polona Hercog | Viktorija Golubic | |
1e Service % | 70/119 (59%) | 86/120 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/70 (61%) | 47/86 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/49 (45%) | 14/34 (41%) |
Benutte Breakpoints | 8/22 (36%) | 7/21 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 59/120 (49%) | 54/119 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 124/239 (52%) | 115/239 (48%) |
Dubbele fouten | 9 | 2 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Polona Hercog | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Viktorija Golubic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Polona Hercog | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polona Hercog | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Polona Hercog | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Polona Hercog | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Polona Hercog | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Polona Hercog | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Polona Hercog | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Viktorija Golubic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Polona Hercog | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Polona Hercog | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Viktorija Golubic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Polona Hercog | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Polona Hercog | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Viktorija Golubic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polona Hercog | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Polona Hercog | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Viktorija Golubic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Polona Hercog | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Viktorija Golubic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Polona Hercog | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Viktorija Golubic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Polona Hercog vs. Viktorija Golubic - onderlinge wedstrijden
12.05.19 | Kwalif. | Polona Hercog | Viktorija Golubic | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | Rome | Clay |
03.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Polona Hercog | Viktorija Golubic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Madrid | Clay |
Polona Hercog form & Viktorija Golubic form
Polona Hercog - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Timea Babos | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 7-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-4, - Polona Hercog - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Tena Lukas | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Gergana Topalova | 6-1, Gergana Topalova - scratch | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 Finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
02.12.23 Kwartfinale | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-4, 0-2, Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 7-67, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Mayar Sherif | 7-611, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Viktorija Golubic - laatste wedstrijden
Hua Hin - Hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Yulia Putintseva | 6-70, 6-71 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Elina Svitolina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 7-64, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.23 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 7-61, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 | vs. Marie Bouzkova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 7-5, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 4-3, Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Fiona Ferro | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
09.09.23 Finale | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Halve finale | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.23 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 6-73, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |