WEDSTRIJD
25.03.17 | Halve finale | Priscilla Heise | Kimberley Zimmermann | 6-4, 3-6, 6-3 | Le Havre | Clay |
STATISTIEKEN
Priscilla Heise | Kimberley Zimmermann | |
1e Service % | 62/97 (64%) | 54/98 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/62 (58%) | 32/54 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/35 (51%) | 21/44 (48%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 5/14 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/98 (46%) | 43/97 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 99/195 (51%) | 96/195 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 4 | 5 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Priscilla Heise vs. Kimberley Zimmermann - onderlinge wedstrijden
25.03.17 | Halve finale | Priscilla Heise | Kimberley Zimmermann | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Le Havre | Clay |
Priscilla Heise form & Kimberley Zimmermann form
Priscilla Heise - laatste wedstrijden
W60 Croissy - I. hard | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
16.03.19 Halve finale | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.19 Kwartfinale | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.19 2e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.19 1e ronde | vs. Emma Lene | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
20.02.19 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.02.19 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-1, 5-7, 10-12 | wedstrijd detail | |
Petange - I. hard | ||||
29.10.18 1e ronde | vs. Chantal Skamlova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Poitiers - I. hard | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.18 Kwalif. | vs. Clemence Fayol | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Joue Les - I. hard | ||||
16.10.18 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.10.18 Kwalif. | vs. Lou Brouleau | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Magalie Girard | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Braunschweig - Clay | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Leipzig - Clay | ||||
14.08.18 Kwalif. | vs. Helene Scholsen | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Yudanov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Singapore - Hard | ||||
13.06.18 2e ronde | vs. Risa Ozaki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.18 1e ronde | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Singapore - Hard | ||||
07.06.18 Kwartfinale | vs. Haruka Kaji | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.18 2e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.18 1e ronde | vs. Jessy Rompies | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Saint Gaudens - Clay | ||||
16.05.18 2e ronde | vs. Sherazad Reix | - | wedstrijd detail | |
15.05.18 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.05.18 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Komardina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Kimberley Zimmermann - laatste wedstrijden
Chicago - Hard | ||||
22.08.21 Kwalif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.21 Kwalif. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
20.06.21 Kwalif. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - I. hard | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - scratch | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Poitiers - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.21 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |