WEDSTRIJD
03.07.19 | Kwalif. | Qianhui Tang | Anastasia Nefedova | 6-74, 7-65, 10-7 | W25 Tianjin | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
Qianhui Tang | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-40 | ||
0-1 | Anastasia Nefedova | |
0-0 | ||
Qianhui Tang | 1-1 | |
1-2 | Anastasia Nefedova | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Qianhui Tang | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Anastasia Nefedova | |
Qianhui Tang | 3-3 | |
3-4 | Anastasia Nefedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Qianhui Tang | 4-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Anastasia Nefedova | |
0-0 | ||
Qianhui Tang | 5-5 | |
6-5 | Anastasia Nefedova | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Qianhui Tang | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-4, 1-5, 3-6, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
Qianhui Tang | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Qianhui Tang | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Anastasia Nefedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40[BP] | ||
Qianhui Tang | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Anastasia Nefedova | |
0-0, 0-30 | ||
Qianhui Tang | 2-3 | |
0-0, 0-15 | ||
2-4 | Anastasia Nefedova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Qianhui Tang | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
3-5 | Anastasia Nefedova | |
0-0 | ||
Qianhui Tang | 4-5 | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
Qianhui Tang | 4-6 | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
10-7 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Qianhui Tang vs. Anastasia Nefedova - onderlinge wedstrijden
03.07.19 | Kwalif. | Qianhui Tang | Anastasia Nefedova | 6-74, 7-65, 10-7 | wedstrijd detail | W25 Tianjin | Hard |
Qianhui Tang form & Anastasia Nefedova form
Qianhui Tang - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fang An Lin | 3-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuhan Wang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Horvit | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Jiayou Li | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zijun Jiang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Xichen Zhao | 7-5, 5-7, 0-3, - Qianhui Tang - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Wenfei Yu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Jin Zhang | 4-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xinyi Nong | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Jiangxue Han | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ji Eun Lee (2005) | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 3-1, Prathyusha Rachapudi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Jakarta - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Jing-Jing Lu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Mao Mushika | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kristen Seabury | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 6-3, 6-74, 10-5 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Sohyun Park | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 1e ronde | vs. Dabin Kim | 0-6, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
14.10.19 Kwalif. | vs. Emily Webley-Smith | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail |
Anastasia Nefedova - laatste wedstrijden
W60 Orlando - Hard | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Jenna Defalco | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Gabriella Price | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Sabine Lisicki | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Francoise Abanda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Verginie Tchakarova | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Kayla Day | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hana Evans | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Whitney Osuigwe | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Valeriya Strakhova | 7-68, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Larisa Bekmetova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
22.02.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
29.01.22 Halve finale | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.22 Kwartfinale | vs. Anna Ureke | 6-0, 5-2, Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
21.01.22 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.22 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.22 Halve finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.22 Kwartfinale | vs. Lian Tran | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.01.22 2e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
09.01.22 Finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.22 Halve finale | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.22 Kwartfinale | vs. Andrea Maria Artimedi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |