WEDSTRIJD
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Qianhui Tang | Laura-Ioana Paar | 2-6, 7-5, 10-7 | W100 Manchester | Grass |
STATISTIEKEN
Qianhui Tang | Laura-Ioana Paar | |
1e Service % | 49/72 (68%) | 48/66 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/49 (57%) | 32/48 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/23 (48%) | 5/18 (28%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/66 (44%) | 33/72 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/138 (49%) | 70/138 (51%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Qianhui Tang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Qianhui Tang | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-3 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Qianhui Tang | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Qianhui Tang | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Qianhui Tang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Qianhui Tang | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Qianhui Tang | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Qianhui Tang | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Qianhui Tang | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Qianhui Tang | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Qianhui Tang | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 9-7 | ||
10-7 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Qianhui Tang vs. Laura-Ioana Paar - onderlinge wedstrijden
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Qianhui Tang | Laura-Ioana Paar | 2-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | W100 Manchester | Grass |
Qianhui Tang form & Laura-Ioana Paar form
Qianhui Tang - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fang An Lin | 3-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuhan Wang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Horvit | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Jiayou Li | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zijun Jiang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Xichen Zhao | 7-5, 5-7, 0-3, - Qianhui Tang - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Wenfei Yu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Jin Zhang | 4-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xinyi Nong | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Jiangxue Han | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ji Eun Lee (2005) | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 3-1, Prathyusha Rachapudi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Jakarta - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Jing-Jing Lu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Mao Mushika | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kristen Seabury | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 6-3, 6-74, 10-5 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Sohyun Park | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 1e ronde | vs. Dabin Kim | 0-6, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 7-65, 11-9 | wedstrijd detail |
Laura-Ioana Paar - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Mchale | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Poertschach - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
11.05.21 1e ronde | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, - Laura-Ioana Paar - scratch | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
17.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
07.04.21 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 7-66, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.21 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.21 2e ronde | vs. Stefanie Voegele | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.01.21 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
15.12.20 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
08.11.20 Kwalif. | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 7-5, 2-0, Rebecca Sramkova - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
29.08.20 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
09.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Noskova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
03.08.20 Kwalif. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
02.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, Gozal Ainitdinova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |