Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
China
11.03.99, 25 Jaar
11.03.99, 25 Jaar
Qianqian Zhao vs. Jiakang Li - onderlinge wedstrijden
12.09.18 | 2e ronde | Qianqian Zhao | Jiakang Li | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | Anning | Clay |
Qianqian Zhao form & Jiakang Li form
Qianqian Zhao - laatste wedstrijden
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tamachan Momkoonthod | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Tauson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Xuliu Sun | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Yexin Ma | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Eun Se Jang | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Junsai Wang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Wanning Zhu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Nina Stojanovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jiahui Chen | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Tianjin - Hard | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naiman - Hard | ||||
23.06.19 Kwalif. | vs. Xinyu Cai | 3-6, 1-4, - Qianqian Zhao - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Hengyang - Hard | ||||
11.06.19 Kwalif. | vs. Sijia Wei | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jiatian Qi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Wuhan - Hard | ||||
13.05.19 Kwalif. | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xinrui Liu | 6-74, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Luan - Hard | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Xiamen - Hard | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Chang Liu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.19 Kwalif. | vs. Chihiro Takayama | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Nanchang - Clay | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.19 Kwalif. | vs. Qianxin Kong | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yueliang Cao | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nanchang - Clay | ||||
28.02.19 2e ronde | vs. Mana Kawamura | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.19 1e ronde | vs. Shuo Feng | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Jiakang Li - laatste wedstrijden
Las Vegas - Hard | ||||
04.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rhiann Newborn | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Anning - Clay | ||||
12.09.18 2e ronde | vs. Qianqian Zhao | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.09.18 1e ronde | vs. Wanning Zhu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
27.08.18 1e ronde | vs. Nastja Kolar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gimcheon - Hard | ||||
15.08.18 1e ronde | vs. Do Hee Bae | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Taipei - Hard | ||||
24.07.18 Kwalif. | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Yue | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Jakarta - Hard | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.07.18 Kwalif. | vs. Sri Peddi Reddy | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Venia Yeung | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.07.18 1e ronde | vs. Kanami Tsuji | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Naiman - Hard | ||||
01.07.18 Kwalif. | vs. Se Jin Lee | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
17.06.18 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gyeongsan - Hard | ||||
11.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sujin Yoon | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sangju - I. hard | ||||
04.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dabin Oh | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Luzhou - Hard | ||||
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yue Yu (2000) | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
06.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dolavee Tumthong | 3-4, - Jiakang Li - scratch | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
01.05.18 1e ronde | vs. Zeel Desai | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.18 Kwalif. | vs. Claudia Williams | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yatawee Chimchum | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nanjing - Hard | ||||
02.04.18 Kwalif. | vs. Siqi Xie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.04.18 1e ronde | vs. Joanna Garland | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lingyu Wei | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jiatian Qi | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nanjing - Hard | ||||
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chunxi Xin | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Le Zhao | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nanjing - Hard | ||||
18.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zhou Mingjun | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen - Hard | ||||
10.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Xuliu Sun | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Xiamen - Hard | ||||
27.02.18 1e ronde | vs. Shuo Feng | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
21.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |