WEDSTRIJD
04.07.19 | 2e ronde | Quirine Lemoine | Irina Fetecau | 6-2, - scratch | W25 Den | Clay |
STATISTIEKEN
Quirine Lemoine | Irina Fetecau | |
1e Service % | 18/25 (72%) | 21/28 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/18 (78%) | 8/21 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/7 (43%) | 2/7 (29%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 18/28 (64%) | 8/25 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 35/53 (66%) | 18/53 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Irina Fetecau | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Quirine Lemoine | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-1 | Irina Fetecau | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40[BP] | ||
Quirine Lemoine | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Irina Fetecau | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Quirine Lemoine | 3-2 | |
0-0, 40-0 | ||
4-2 | Irina Fetecau | |
0-0 | ||
Quirine Lemoine | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Quirine Lemoine vs. Irina Fetecau - onderlinge wedstrijden
04.07.19 | 2e ronde | Quirine Lemoine | Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - scratch | wedstrijd detail | W25 Den | Clay |
Quirine Lemoine form & Irina Fetecau form
Quirine Lemoine - laatste wedstrijden
W60 Amstelveen - Clay | ||||
09.07.22 Halve finale | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.07.22 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
07.07.22 2e ronde | vs. Erica Oosterhout | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.07.22 1e ronde | vs. Kurumi Nara | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Magali Kempen | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
16.02.22 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
28.01.22 Kwartfinale | vs. Ipek Oz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Yuki Naito | 4-3, Yuki Naito - scratch | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
21.01.22 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.01.22 2e ronde | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.22 1e ronde | vs. Ipek Oz | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 1-3, - Quirine Lemoine - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Haabneeme - I. hard | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-1, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
22.10.21 Kwartfinale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
21.10.21 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Mika Buchnik | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
11.07.21 Finale | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.21 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.21 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.07.21 2e ronde | vs. Xiyu Wang | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Richel Hogenkamp | 5-7, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 The - Clay | ||||
04.07.21 Finale | vs. Panna Udvardy | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.21 Halve finale | vs. Arianne Hartono | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.07.21 Kwartfinale | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.07.21 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Irina Fetecau - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Xinxin Yao | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Sijia Wei | 6-3, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Denise Valente | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
17.08.23 Kwartfinale | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 6-4, 4-1, Raluca Georgiana Serban - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |