WEDSTRIJD
08.09.20 | Kwalif. | Ralitsa Alexandrova | Nadine Keller | 5-7, 7-65, 10-6 | W15 Varna | Clay |
STATISTIEKEN
Bulgaria
17.11.02, 21 Jaar
17.11.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ralitsa Alexandrova vs. Nadine Keller - onderlinge wedstrijden
08.09.20 | Kwalif. | Ralitsa Alexandrova | Nadine Keller | 5-7, 7-65, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Varna | Clay |
Ralitsa Alexandrova form & Nadine Keller form
Ralitsa Alexandrova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mahya Khodaverdi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.11.21 Kwalif. | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Amelia Tarasova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dila Beril Guclu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.10.21 1e ronde | vs. Melis Sezer | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.21 Kwalif. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elif Albayrak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.21 Kwalif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 7-5, 13-11 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 4-6, 6-2, 12-14 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Angelika Shapovalova | 6-2, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.20 Kwalif. | vs. Mariia Bergen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alara Ayaz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.12.20 2e ronde | vs. Diane Parry | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Nadine Keller - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Maria Martinez Vaquero | 1-1, - Nadine Keller - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-2, Ranah Akua Stoiber - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
16.12.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 6-1, Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-74, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |