WEDSTRIJD
04.02.20 | Kwalif. | Raluca Georgiana Serban | Monika Kilnarova | 6-1, 2-6, 10-6 | W25 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
Raluca Georgiana Serban | Monika Kilnarova | |
1e Service % | 47/58 (81%) | 34/54 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/47 (57%) | 15/34 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/11 (36%) | 8/20 (40%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/54 (57%) | 27/58 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/112 (55%) | 50/112 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Raluca Georgiana Serban | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
4-1 | Monika Kilnarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Monika Kilnarova | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Raluca Georgiana Serban | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
1-2 | Monika Kilnarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-3 | Monika Kilnarova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Raluca Georgiana Serban | 1-4 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
1-5 | Monika Kilnarova | |
0-0 | ||
Raluca Georgiana Serban | 2-5 | |
2-6 |
3 | ||
10-6 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Raluca Georgiana Serban vs. Monika Kilnarova - onderlinge wedstrijden
04.02.20 | Kwalif. | Raluca Georgiana Serban | Monika Kilnarova | 6-1, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | W25 Trnava | I. hard |
19.09.17 | 1e ronde | Monika Kilnarova | Raluca Georgiana Serban | 0-6, 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | Podgorica | Clay |
Raluca Georgiana Serban form & Monika Kilnarova form
Raluca Georgiana Serban - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ryser | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Audrey Albie | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Margaux Rouvroy | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diane Parry | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simona Waltert | 6-74, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Panna Udvardy | 6-76, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Hailey Baptiste | 6-75, 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Jana Fett | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 6-1, 4-6, 1-4, - Raluca Georgiana Serban - scratch | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail |
Monika Kilnarova - laatste wedstrijden
W25 Porto - I. hard | ||||
19.02.22 Halve finale | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.22 Kwartfinale | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.02.22 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
26.01.22 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.21 Kwalif. | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Badde | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
18.10.21 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Budapest - Clay | ||||
28.09.21 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 7-62, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 Kwalif. | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kitti Molnar | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
17.09.21 Kwartfinale | vs. Mana Kawamura | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Funa Kozaki | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
10.09.21 Kwartfinale | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
28.08.21 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.21 Kwartfinale | vs. Sohyun Park | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.21 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Lara Salden | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Pescara - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail |