Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
China
21.04.98, 26 Jaar
21.04.98, 26 Jaar
Ran Meng vs. Wei Zheng - onderlinge wedstrijden
06.11.17 | 1e ronde van de kwal. | Ran Meng | Wei Zheng | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Shenzhen | Hard |
11.09.17 | 2e ronde van de kwal. | Ran Meng | Wei Zheng | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Guiyang | Hard |
Ran Meng form & Wei Zheng form
Ran Meng - laatste wedstrijden
Shenzhen - Hard | ||||
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Wushuang Zheng | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Liuzhou - Hard | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yue Yuan | Yue Yuan - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.10.17 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Suzhou - Hard | ||||
16.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Urszula Radwanska | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Zhou Mingjun | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
04.10.17 2e ronde | vs. Chin-Wei Chan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.17 1e ronde | vs. Yue Yuan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
18.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jia Qi Ren | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guiyang - Hard | ||||
13.09.17 2e ronde | vs. Kai-Lin Zhang | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.17 1e ronde | vs. Yuqi Sheng | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.09.17 Kwalif. | vs. Ziyi Yang | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Wei Zheng | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dalian - Hard | ||||
03.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
17.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ran Tian | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.07.17 Kwalif. | vs. Jiahui Chen | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yue Yu (2000) | 7-5, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Naiman - Hard | ||||
12.07.17 2e ronde | vs. Jing-Jing Lu | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.07.17 1e ronde | vs. Jiatian Qi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.17 Kwalif. | vs. Yue Yuan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Xinyuan Wang | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Wuhan - Hard | ||||
30.05.17 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Zhangwenli Yan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.17 Kwalif. | vs. Namu Zeren | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Luan - Hard | ||||
22.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Qianhui Tang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Qujing - Hard | ||||
15.05.17 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 1-2, - Ran Meng - scratch | wedstrijd detail | |
15.05.17 Kwalif. | vs. Jiaxue Zang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Wei Zheng - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
21.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Phang Ziyi | 7-61, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Michel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matylda Burylo | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Petkovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Paola Lopez | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mirabelle Tahiri | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Annemarie Lazar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Yifan Sun | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Pang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kesmat El Tawil | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Kummel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anne Marthe Keuya | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolann Delaunay | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayline Esina Samardzic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xi Luo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shuoran Wang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liang Sun | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yiran Chen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niehua Tian | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hao Liang | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiumeng Liu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |