WEDSTRIJD
11.02.20 | 1e ronde | Rasheeda Mcadoo | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-0, 7-5 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Rasheeda Mcadoo | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
1e Service % | 27/46 (59%) | 48/65 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/27 (85%) | 25/48 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/19 (63%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/65 (51%) | 11/46 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/111 (61%) | 43/111 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Rasheeda Mcadoo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
1-0 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rasheeda Mcadoo | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Rasheeda Mcadoo | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Rasheeda Mcadoo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-30 | ||
0-1 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0 | ||
Rasheeda Mcadoo | 0-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-2 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Rasheeda Mcadoo | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Rasheeda Mcadoo | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Rasheeda Mcadoo | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-4 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Rasheeda Mcadoo | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Rasheeda Mcadoo vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - onderlinge wedstrijden
11.02.20 | 1e ronde | Rasheeda Mcadoo | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Rasheeda Mcadoo form & Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form
Rasheeda Mcadoo - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 3e ronde | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Hina Inoue | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Stacey Fung | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Paulina Montiel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Ma | 6-75, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 7-64, 10-5 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Alexis Blokhina | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Katherine Hui | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Yamakita | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Layne Sleeth | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rhea Verma | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Alsola | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.06.22 2e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.06.22 1e ronde | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - scratch | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.21 2e ronde | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.21 1e ronde | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |